Zoslanie Ducha Svätého

• Sväté omše s účasťou veriacich pri dodržaní aktuálnych hygienických opatrení a predpisov pre prítomnosť vo vnútorných priestoroch. V kostole môže byť jedna osoba na 15 metrov štvorcových.
  • Skúšobné prenosy sv. omší v nedeľu na YouTube, kanál farnost svinica
  • Kontakt na farnosť: svinica@abuke.sk tel č. 055 6965 202
  • Nedeľné zbierky tvoria podstatnú časť pravidelných príjmov farnosti. Pokiaľ by ste chceli podporiť farnosť jednorazovým darom či pravidelnou finančnou podporou, môžete tak urobiť aj prevodom na účet farnosti: IBAN SK83 0900 0000 0004 4600 9165  Za Vaše milodary Pán Boh zaplať!
  • Farský kostol (vestibul–babinec) bude otvorený pre súkromnú modlitbu pred Bohostánkom denne od ôsmej do devätnástej hodiny.
  • V piatok vo Svinici sv. omša za účasti detí, po nej stretnutie prvoprijímajúcich detí a rodičov. Prvé sv. prijímanie plánujeme na 4. júla.
  • Ohlášky…