Dvadsiata siedma nedeľa v Cezročnom období

• Budúcu nedeľu, 13.10., bude októbrová zbierka na kostol. Vopred Pán Boh zaplať!
  • Októbrová pobožnosť pol hodiny pred sv. omšou. Modlime sa sv. ruženec!
  • 7. októbra 2024 (pondelok), na sviatok Panny Márie Ružencovej, pozývame aj naše ružencové bratstvá, aby sa spoločne zišli a pomodlili sa posvätný ruženec o 19:00 hod.
  • „Pozývame manželov na program AMORIS pre manželov, ktorý sa uskutoční počas dvoch víkendových popoludní 19. – 20. októbra. Témou tohtoročného programu AMORIS je „Odpustenie – cesta od zranenia k jednote. Ako na to?“ Hlavným prednášajúcim je skúsený manželský poradca z Ostravy, Jan Zajíček. Počas programu sa o vaše deti postarajú animátori. Prihlásiť sa je možné do budúcej nedele. Prihlášku a ďalšie informácie o mieste konania nájdete na stránke www.amoris.sk
  • Bratia a sestry, prijmime pozvanie ku Dňu modlitieb a pôstu za mier vo svete, ktorý vyhlásil Svätý Otec na 7. októbra 2024, deň prvého výročia teroristického útoku spáchaného Hamasom v Izraeli, ktorý odštartoval brutalitu, ktorej sme boli svedkami vo Svätej zemi v uplynulom roku. Nech utíchnu zbrane a rozhodnutia zodpovedných nech vedie túžba po bratstve a spravodlivosti. Obnovme svoje zmýšľanie, konajme skutky milosrdenstva a múdrymi slovami prispievajme k pokoju tam, kde sme.
  • Kontakt na farnosť: svinica@abuke.sk
  • Tel. č.: 055 6965 202
  • Účet farnosti: IBAN SK83 0900 0000 0004 4600 9165 , za Vaše milodary Pán Boh zaplať!