Tridsiata štvrtá nedeľa v Cezročnom období – KRISTA KRÁĽA

  • Na 1. adventnú nedeľu bude zbierka na charitu.
  • V sobotu 30.11. sa o 10.00 hod. stretneme v košickej katedrále pri oslave nášho diecézneho patróna – sv. Ondreja.
  • Budúcu nedeľu pred sv. omšou požehnanie adventných vencov.
  • Fórum kresťanských inštitúcií Vás pozýva na jedinečný seminár KRESŤAN NA VIDIEKU – LAUDATO SI V PRAXI, ktorý sa bude konať v sobotu 30. novembra v OÁZE, Bernátovce pri Košiciach od 9.00 do 17.00 hod. Seminár s podtextom Laudato si v praxi – Integrálna ekológia a sociálne podnikanie je určený pre kresťanov, ktorí majú záujem o ekologické témy v duchu encykliky Svätého Otca Františka – Laudato si. Na seminári viacerí hostia budú hovoriť o tom, ako sociálne podnikanie pomáha mnohým žiť integrálnu ekológiu v praxi. Viac info o programe a možnosť prihlásiť sa je na krestannavidieku.sk.
  • Dokument o Troch košických mučeníkoch bude vysielať RTVS na Dvojke, dnes 24. novembra 2019, o 21.45 hod.